Innowacje w Envu

Envu to innowacyjna spółka o ugruntowanych tradycjach badawczych.

Print page

Wyróżnia nas podejście do innowacji na rynku Environmental Science – potrafimy spojrzeć na świat Twoimi oczami. Nie wejdziemy do laboratorium, dopóki nie spędzimy z Tobą całego dnia i nie porozmawiamy o tym, jak ułatwić Ci pracę lub jak rozwiązać Twoje problemy.

Sednem innowacji jest klient

Użytkownicy są dla nas partnerami w całym procesie rozwojowym. Informacje zwrotne od klientów, uzyskiwane podczas pokazów i testów prototypów przeprowadzanych przez podmioty zajmujące się zwalczaniem szkodników i chorób zakaźnych na rozmaitych rynkach, są niezbędne dla celów identyfikacji korzyści, ograniczeń i możliwości, jakie charakteryzują nasze potencjalne propozycje badawcze.

Inwestowanie w innowacje sprzyjające wynikom

Aby w pełni zrozumieć wyzwania i szanse, przed którymi stoi Twoja firma, musimy spojrzeć na nie Twoimi oczami.

Pozwalając nam spędzić ze sobą jeden dzień, klienci umożliwiają nam poznanie ich zawodowych wyzwań. Dostarcza to niezbędnej pożywki intelektualnej naszym zespołom rozwojowym, aby mogły znaleźć skuteczne rozwiązanie najbardziej doskwierających Ci problemów.

Porady dla klientów

Regularne uwagi klientów odnoszące się do rynku Environmental Science oraz naszych produktów pozwalają nam stale doskonalić istniejące rozwiązania, ale też zapewniają obfitość pomysłów na nowe produkty, opakowania, zastosowania i usługi, stwarzając lepszą przyszłość dla Twojej firmy.


Lokalne rozwiązania globalnych problemów

Envu Environmental Science dysponuje globalną siecią specjalistów ds. rozwoju. Za pośrednictwem centrów rozwojowych ulokowanych w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Brazylii oraz ośrodków innowacyjności w Indiach i Chinach opracowujemy rozwiązania blisko Ciebie, gdziekolwiek się znajdujesz.Innowacje, które zapewniają wygodę, bezpieczeństwo i łatwość użycia, to klucz do przyszłego wzrostu. Wierzymy, że współpraca z klientami jest gwarancją sukcesu. Dlatego nieustannie inwestujemy w nowoczesną naukę i technologię, a także angażujemy się w opracowywanie najlepszych i trwałych przyszłościowych rozwiązań.